Za nami już wszystkie tegoroczne przepełnione słońcem wizyty naszego LGDowskiego mobilnego punktu informacyjno-konsultacyjnego, podczas których promowaliśmy Fundusze Europejskie i rozmawialiśmy z Państwem między innymi na tematy związane z możliwością ubiegania się o dofinasowanie  w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na działania sprzyjające aktywizacji mieszkańców naszego obszaru, dofinansowań do tworzenia nowych działalności i wsparcia rozwoju już istniejących firm.

W tym roku przygodę z Funduszami Europejskiemu rozpoczęliśmy 05.05.2018r. Ekologiczną Majówką w Mieście Rypin a uwiecznieniem naszej trasy była wizyta 22.07.2018r. w Skrwilnie podczas Pucharu Ziemi Dobrzyńskiej w NORDIC WALKING.

Dziękujemy wszystkim za obecność przy naszym stoisku oraz wspólną integrację zwłaszcza podczas mini quizów o LGD i LSR, które jak zwykle cieszyły się sporym zainteresowaniem ze strony mieszkańców w każdym wieku ?. 

Poniżej fotograficzny mini skrót naszych wizyt.

 

 images/gellery/.../

 

Jednocześnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uzyskaniem wsparcia w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju do korzystania z darmowego doradztwa w naszym biurze.

 

Pozdrawiamy ?

Biuro LGD