- Szczegóły
- Odsłony: 283
Spotkania dotyczyć będą Funduszu wsparcia inwestycyjnego COVID-19:
Można aplikować w ramach schematu 1:
wsparcie na dywersyfikację działalności poprzez wprowadzenie nowych produktów/usług lub wprowadzenie nowej metody produkcji/świadczenia usługi (maksymalnie 60 000 zł)
Lub w ramach Schematu 1 i Schematu 3 łącznie: środki na zakup urządzeń filtrujących powietrze do punktów handlowo-usługowych (dla mikroprzedsiębiorców)
Głównym kryterium jest spadek dochodu (nie przychodu) w dwóch zamkniętych miesiącach poprzedzających złożenie wniosku w porównaniu z tymi samymi miesiącami w 2019 roku(czyli: lipiec+ sierpień 2020 w porównaniu do lipiec + sierpień 2019 lub sierpień + wrzesień 2020 do sierpień + wrzesień 2019) . Minimalny spadek jaki daje możliwość złożenia wniosku to 25%.
Poniżej harmonogram spotkań online z przedsiębiorcami w konkretnych powiatach:
13 października godz. 10 – powiat świecki
15 października godz. 10 – powiat żniński
15 października godz. 12 – powiat rypiński
16 października godz. 10 – powiat nakielski
19 października godz. 10 – powiat wąbrzeski
19 października godz. 12 – powiat mogileński
20 października godz. 10 – powiat radziejowski
Rejestracja na spotkanie odbywa się za pomocą: https://events.technopark.org.pl/
Link do spotkania będzie wysyłany po zarejestrowaniu
Szczegóły na stronie:
https://www.tarr.org.pl/projekty/aktualne/fundusz-wsparcia-inwestycyjnego-covid-19/
- Szczegóły
- Odsłony: 309
Tak jak wspominaliśmy, dodatkową nagrodą będzie publikacja prac w specjalnie wydanym kalendarzu na rok 2021 - zlecenie do drukarni już wysłane
link do prac:
https://drive.google.com/drive/folders/1MzmY4O1cDoJo4SS_ljDJ33e5k6WGszk1?usp=sharing
- Szczegóły
- Odsłony: 250
Rypin, 19.09.2020 r.
Zawiadomienie
O zwołaniu Walnego Zebrania Członków „Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ”
Zarząd Stowarzyszenia LGD zwołuje Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w dniu 28.09.2020 r. (poniedziałek) o godz. 13:00 w sali konferencyjnej przy ulicy Tadeusza Kościuszki 10, 87-500 Rypin, z proponowanym porządkiem obrad:
1. Otwarcie Obrad.
2. Wybór Przewodniczącego i Sekretarza Walnego Zebrania – podjęcie uchwały.
3. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Walnego Zebrania Stowarzyszenia i jego zdolności do podejmowania uchwał.
4. Przyjęcie porządku obrad – podjęcie uchwały.
5. Przedstawienie sprawozdania Zarządu za rok 2019 oraz sprawozdania finansowego Stowarzyszenia za rok 2019.
6. Przedstawienie sprawozdania Komisji Rewizyjnej za rok 2019.
7. Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdań przedstawionych przez Zarząd i Komisję Rewizyjną – podjęcie uchwał.
8. Udzielenie członkom organów Stowarzyszenia absolutorium z wykonania przez nich obowiązków za rok 2019 – podjęcie uchwał.
9. Sprawy bieżące.
10. Wolne wnioski.
11. Zamknięcie obrad.
Z poważaniem
Prezes Zarządu
-/ /-
Dariusz Kolczyński
- Szczegóły
- Odsłony: 326
Działanie dofinansowano ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach projektu pn. „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i animacji”
- Szczegóły
- Odsłony: 356
DO POBRANIA
Działanie dofinansowano ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach projektu pn. „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i animacji”
- Szczegóły
- Odsłony: 294
Jeśli spełniasz warunki udziału w programie, zgłoś się do nas w celu uzyskania rekomendacji uprawniającej do złożenia wniosku i ubiegania się o stypendium.
DO POBRANIA:
- Szczegóły
- Odsłony: 269
- Szczegóły
- Odsłony: 315
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w naszym konkursie.
Wpłynęły niestety tylko 23 prace, ale rozumiemy...wakacje, wyjazdy 😎
Dlatego tym bardziej docenimy osoby, które wzięły udział w naszym konkursie i wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody główne bądź wyróżnienia i nagrody pocieszenia.
Komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Albrecht, Mateusz Krajewski i Sławomir Kryszczuk wyłoniła zwycięzców:
W I kategorii wiekowej tj. klasa 0-1
Aleksandra Foksińska,Radziki Duże, praca nr 4
Oliwia Wiśniewska, Kowalki, praca nr 1
Pola Łukowska, Kowalki, praca nr 2
W II kategorii wiekowej tj. klasa 2-4
Amelia Śmiechewicz, Sadłowo, praca nr 3
Natalia Gorczycka, Długie, praca nr 1
Izabela Rogozińska, Godziszewy, praca nr 5
W III kategorii wiekowej tj. klasa 5-6
Hanna Brokos, Kowalki, praca nr 2
Rafał Piasecki, Rypin, praca nr 3
Natalia Sugalska, Kowalki, praca nr 1
W IV kategorii wiekowej tj. klasa 7-8
Bartosz Gorczycki, Długie, praca nr 4
Karina Martyna Czachowska,Borowo, praca nr 3
Mikołaj Piotrowski, praca nr 2
Gratulujemy!
O terminie wręczenia nagród poinformujemy niebawem.
Galeria => Kliknij tu
Działanie dofinansowano ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach projektu pn. „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i animacji”