Drodzy uczestnicy konkursu plastycznego „Z funduszami unijnymi za pan brat” - II edycja!

Jeszcze raz dziękujemy Wam serdecznie za udział w konkursie i w końcu zapraszamy po odbiór nagród 😊

Zapraszamy zarówno zwycięzców jak i wszystkich pozostałych uczestników – dla każdego przygotowaliśmy drobne upominki, żeby docenić Wasze zaangażowanie i podziękować Wam za trochę ciepła i koloru w tym trudnym dla wszystkich czasie.

W związku z tym, że nie możemy się spotkać wszyscy razem i zrobić sobie pamiątkowego, wspólnego zdjęcia, tak jak to było do tej pory , mamy do Was gorącą prośbę - będzie nam bardzo miło, jeśli po odbiorze nagrody/upominku uwiecznicie w zaciszu domowym tę zwycięską chwilę i podeślecie nam swoje zdjęcie z nagrodami, tak abyśmy mogli je opublikować na naszej stronie www oraz facebook i zachęcić do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasze LGD.

Nagrody i upominki można odbierać w siedzibie biura LGD (ul. Tadeusza Kościuszki 10, Rypin) od poniedziałku do piątku (dni robocze) w godz. 7:00-15:00

Zapraszamy!

 

 

Działanie dofinansowano ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach projektu pn. „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i animacji”